Konference: Kyberbezpečnost 2024 Ostrava

Kdy? Čtvrtek 11. 4. 08:00 - 16:00
Kde? DK Poklad, Matěje Kopeckého 675/21
Cena zdarma
Obsazenost 0/150

Přinášíme vám již 2. ročník úspěšné konference DATASYS Kyberbezpečnost 2024!

V dnešní digitální éře, kde naše společnosti a osobní životy stále více závisí na digitálních technologiích, je nezbytné věnovat maximální pozornost kybernetické bezpečnosti. Tato konference přináší jedinečnou příležitost soustředit se na praktické informace a zkušenosti od předních expertů v oboru. V rámci programu konference můžete očekávat přínosné přednášky, které na praktických příkladech představí aktuální trendy, výzvy a inovativní přístupy v boji proti kybernetickým hrozbám.

Konference je určena maximálně pro dva zástupce jedné společnosti. Zástupci firem nebo jednotlivci pracující v oblasti IT a kybernetické bezpečnosti hradí vstupní poplatek 4 500 Kč + DPH předem převodem na účet.

Jakým tématům se budeme věnovat?

  • Vysvětlíme širokou škálu praktických kroků, jak zvýšit odolnost vaší společnosti.

  • Aktuální novinky z přípravy legislativy k NIS2.

  • Umělá inteligence v boji proti kybernetickým hrozbám.

  • Kybernetická bezpečnost v IT a OT sítích.

Partneři konference

 

 

Registrace

Útoků přibývá, trendy se mění, zabezpečení je naprostou nutností každé společnosti. Zúčastněte se události, která vám během jednoho pracovního dne nastíní, jak se chránit (nejen) v průběhu celého roku. Naše jméno a téměř 30 let zkušeností v oboru je zárukou, že to bude stát za to!  

Ing. Martina Franclová

Marketing

+420 776 278 331
franclova@datasys.cz

    Vyplněním a odesláním tohoto formuláře uděluji dobrovolně společnosti DATASYS s.r.o., IČ: 61249157, se sídlem: Jeseniova 2829/20, 130 00, Praha 3 – Žižkov k tomu, aby zpracovávala osobní údaje uvedené v tomto formuláři.

    Pole označená hvězdičkou jsou povinná.