Akce a webináře

Moderní IT nepředstavuje pouze specialisty ve světlech monitorů. My se občas vydáme i za světly reflektorů! Sledujeme novinky a trendy, účastníme se různých oborových událostí a sami je též pořádáme. Přidejte se k nám, velmi rádi vás potkáme!

Kde budeme vidět / co chystáme

Podrobnosti naleznete po rozkliknutí dané události. Z vlastních on-line událostí poskytujeme zúčastněným záznam i doprovodné materiály.

Webinář: ELISA SM a integrace ThreatGuard

Online Čtvrtek 8. 9. 10:00
Poslední verze našeho nástoje ELISA přináší s ThreatGuard zajímavou integraci. Díky jejich spojení v jednotném analytickém prostředí zobrazíte nejaktuálnější zranitelnosti, vytvoříte servisní požadavky a problémy prověříte a vyřešíte.
Detail akce

Cyber Security 2022

Hotel Don Giovanni, Vinohradská 157a, Praha Čtvrtek 20. 10. 09:00 - 17:00
Kyberincidenty jsou dnes jednou z hlavních obav byznysu. Pokud nechcete nechat nic náhodě a zajímají vás aktuální trendy, tato účast na této konferenci bude správně investovaný čas.
Detail akce

Již proběhlo

Naše portfolio je široké, stejně jako tematika a záběr akcí, které již máme za sebou.

Konference: Kyberbezpečnost v regionech – Ostrava

Moravskoslezské inovační centrum (MSIC) Úterý 12. 4. 08:30 - 13:30
Jste zástupce některé z výrobních či obslužných firem? Pracujete pro město, kraj či její organizace, subjekty kritické infrastruktury či snad výzkumnou organizaci, vysokou školu nebo bezpečnostní složky? Právě vám je program určen.
Detail akce

Konference: Kyberbezpečnost v regionech

Technologické inovační centrum Zlín Čtvrtek 17. 3. 08:30
Patříte mezi zástupce výrobních a obslužných společností, měst, krajů a jejich organizací, subjektů kritické infastruktury, výzkumných organizací, vysokých škol či bezpečnostních složek? Pokud ano, zúčastněte se inspirativní akce, která představí přehled nejaktuálnějších kyberbezpečnostních rizik.  
Detail akce

Webinář: Chraňte svůj web proti šílencům

Online Úterý 15. 3. 10:00
Na našem webináři ukážeme jak rychle a efektivně eliminovat dopady útoků na webové aplikace, API rozhraní a DDoS, a to v řádu jednotek hodin formou odolné služby s možností měsíčního testování. 
Detail akce

Konference: ICT ve zdravotnictví

Praha, Hotel Don Giovany Úterý 22. 2. 09:00
Moderní zdravotnictví se bez technologií neobejde. Jednou do roka se proto zástupci zdravotnických organizací a IT integrátorů sejdou na v Česku největší konferenci svého druhu – ICT ve Zdravotnictví. DATASYS u toho nebude chybět.
Detail akce

Cybersecurity Summit 2021

Online Středa 1. 12. 11:00
Přinášíme jedinečnou možnost zúčastnit se zdarma online summitu o kybernetické bezpečnosti. Registrujte si vaše místo ještě dnes.
Detail akce