Akce a webináře

Moderní IT nepředstavuje pouze specialisty ve světlech monitorů. My se občas vydáme i za světly reflektorů! Sledujeme novinky a trendy, účastníme se různých oborových událostí a sami je též pořádáme. Přidejte se k nám, velmi rádi vás potkáme!

Kde budeme vidět / co chystáme

Podrobnosti naleznete po rozkliknutí dané události. Z vlastních on-line událostí poskytujeme zúčastněným záznam i doprovodné materiály.

Konference: Kyberbezpečnost 2024 Ostrava

DK Poklad, Matěje Kopeckého 675/21 Čtvrtek 11. 4. 08:00 - 16:00
Zveme vás na nadcházející 2. ročník konference v Ostravě, která nabídne praktické informace o tom, jak nejlépe ochránit vaši společnost před kybernetickými hrozbami.
Detail akce

Již proběhlo

Naše portfolio je široké, stejně jako tematika a záběr akcí, které již máme za sebou.

Kybernetická bezpečnost pohledem auditora

Studentská 6202/17 708 33 Ostrava-Poruba Úterý 21. 3. 15:00
Dovolujeme si Vás pozvat na naši plánovanou událost, která se zaměří na kybernetickou bezpečnost z pohledu auditora. Na této události vám přiblížíme důležitost nejen vlastní ochrany proti kybernetickým útokům, ale také prověřování a auditování vašich dodavatelů.
Detail akce

Konference: ICT ve zdravotnictví 2023

Hotel Don Giovanni, Vinohradská 157a, Praha Úterý 21. 2. 09:00 - 17:00
Připojte se k nám na konferenci ICT ve zdravotnictví, získáte příležitost seznámit se nejen s možnostmi řízení kybernetické bezpečnosti.
Detail akce

Veletrh IT-SA 2022

Messe Norimberk Úterý 25. 10. 09:00 - 27. 10. 17:00
Událost je barometrem trendů pro celý trh a setká se na ní odborná veřejnost z celého světa. Na programu budou aktuální témata a jejich prezentace ve veletržním prostoru, ale také odborná fóra s přínosnými příspěvky a velká řada inspirativních přednášek.
Detail akce

Cyber Security 2022

Hotel Don Giovanni, Vinohradská 157a, Praha Čtvrtek 20. 10. 09:00 - 17:00
Kyberincidenty jsou dnes jednou z hlavních obav byznysu. Pokud nechcete nechat nic náhodě a zajímají vás aktuální trendy, tato účast na této konferenci bude správně investovaný čas.
Detail akce

Konference: Kyberbezpečnost v regionech

Univerzita Palackého v Olomouci, Pedagogická fakulta, Velká aula Pondělí 17. 10. 08:30
Patříte mezi vedoucí bezpečnosti, IT a nebo vedoucí představitele firem, obcí a jejich organizací, výzkumných organizací a škol? Pokud ano, zúčastněte se inspirativní akce, která představí přehled nejaktuálnějších kyberbezpečnostních rizik. 
Detail akce

Webinář: Připravte se na novou evropskou směrnici NIS 2

Online Úterý 20. 9. 10:00
Jedná se o rozšíření povinností současné úrovně kyberbezpečnosti na větší pole subjektů. Některých společností se doposud netýkal ZoKB, vůči NIS 2 již ale povinnosti mít budou. Zúčastněte se našeho webináře a zjistěte, zda něco nového vyplívá pro vás.
Detail akce

Webinář: ELISA SM a integrace ThreatGuard

Online Čtvrtek 8. 9. 10:00
Poslední verze našeho nástoje ELISA přináší s ThreatGuard zajímavou integraci. Díky jejich spojení v jednotném analytickém prostředí zobrazíte nejaktuálnější zranitelnosti, vytvoříte servisní požadavky a problémy prověříte a vyřešíte.
Detail akce