Praha opět ožije přednáškami o kybernetické bezpečnosti!
Druhý ročník konference, která se bude konat v našem hlavním městě, přinese přínosné a inspirativní přednášky týkající se nejnovějších strategií ochrany kybernetických prostorů. Hovořit a diskutovat budou zástupci naší společnosti spolu se zástupci předních technologických společností. I tento rok se máte opravdu na co těšit!
Registrace je platná pouze pro jednu osobu.
Účast na konferenci není zdarma pro zástupce firem poskytující služby v oblasti kybernetické bezpečnosti a je zpoplatněna částkou 4 500 Kč bez DPH. Účast se hradí předem na základě vystavené faktury.
Organizátor konference si vyhrazuje právo validace jednotlivých registrací na akci.
Jakým tématům se budeme věnovat?
Kdo bude přednášet?
Kybernetická bezpečnost je boj, zvládnete ho sami?
IT bezpečnost není pouze o pořizování drahých technologií, ale především o lidech a procesech. Poradíme vám, jak začít s ochranou vaší společnosti v souladu s evropskou směrnicí NIS2, ale také třeba to, jak zvýšit odolnost vašich zaměstnanců. Navíc tak, abyste nezruinovali svůj rozpočet.
Využití kryptovacích technologií pro zabezpečení datových přenosů
Příspěvek bude zaměřený na využití moderních kryptovacích technologií pro ochranu dat „in motion“, to znamená při jejich přenosech mimo organizaci, kdy opouští vnitřní perimetr.
Jak si zjednodušit a automatizovat procesy kybernetické bezpečnosti
Požadavky na kybernetickou bezpečnost jsou realizační i evidenční. Komplexní evidence se může zdát zbytečná, ale v případě problémů je zásadní. Automatizace a workflow procesy z ní dělají nástroj každodenního využití. Představíme vám jak splnit požadavky zákona, ISO27001 i TISAX.
Klíč ke skutečně funkční, bezpečné a uživateli oblíbené aplikaci?
Zabezpečit aplikaci jde ruku v ruce s uživatelskou přívětivostí, rychlostí odezvy a celkovou dostupností. Máme řešení, jak se bránit útokům, neztratit data, ale zároveň neomezovat uživatele dalšími nepříjemnými výzvami spojenými s přístupem do jejich oblíbené aplikace – té Vaší.
Využití generativní AI v kybernetické bezpečnosti
Přednáška se zaměří na využití generativních transformerů (GPT) v oblasti kybernetické bezpečnosti, od přípravy textových podkladů, ukázek phishingu, generování malware, incident response až pro detekci anomálií v síťovém provozu. Představíme konkrétní nástroje a technologie i praktické ukázky využití umělé inteligence (AI) v kybernetické bezpečnosti.
Vývoj kybernetických útoků v ČR
O vyřazení firmy z provozu po zašifrování ransomwarem můžeme z médií slyšet téměř každý týden. Jak je ale možné, že i přes nasazené anti-malware produkty dojde k zašifrování? To a mnoho dalšího se dozvíte na mé přednášce.
Jak na detekci a vyhodnocení kybernetických bezpečnostních událostí
Viditelnost dění a aktiv v síti a detekce a analýza událostí mají zásadní vliv na provozní bezpečnost IT i OT sítí. Ukážeme si, proč by nástroj GREYCORTEX Mendel měl být součástí vaší XDR platformy nebo uceleného kybernetického ekosystému.
4 typy útoků obcházející standardní security stack
Připravte se na 4 populární strategie využívající slepá místa v obranném perimetru firem a institucí. Vybrali jsme je na základě reálných hrozeb, kterým čelí naši klienti, a rozšířených útoků v posledním roce.
Aktuality z oblasti regulace kybernetické bezpečnosti
V rámci příspěvku bude shrnut aktuální stav transpozice směrnice NIS2 do českého právního řádu. Bude představeno nejaktuálnější znění nového zákona o kybernetické bezpečnosti a připomenuty hlavní změny, ke kterým v průběhu tvorby došlo.“
NetApp – Data-centric security
Ukážeme Vám jak správně zabezpečit data pomocí NetApp technologií. Dotkneme se boje proti ransomware, zajištění šifrování a neměnnosti dat a zero trust bezpečnostního modelu.
Zjednodušte si práci pomocí Cyber Security Platform
Více bezpečnostních prvků v síti znamená posílení bezpečnosti samotné, ale také mnoho nároků na lidské zdroje související s provozováním a zpracováváním incidentů. Odpovíme si, jak být efektivní na maximalizaci zabezpečení a minimalizaci nároků na lidskou kapacitu.
Aktivity uživatelů a jejich role v kyberbezpečnosti
Monitoring aktivit nejen privilegovaných uživatelů a administrátorů má své přínosy, kterým mnohé společnosti nedávají potřebnou váhu. Správci sítí, databází a další specialisté s privilegovaným přístupem mohou být pro společnosti velkým bezpečnostním rizikem. Jak k tomuto riziku přistupovat a jakou roli v tomto procesu může sehrát řešení Ekran? Odpovědi naleznete v naší prezentaci.
Nebojte se dot1x
Segmentace a řízení přístupu do sítě jsou technická a procesní opatření, pomáhající naplnit požadavky ZKB. Podívejme se na přístupy nasazení NAC v heterogenních sítích s automatizací a integracemi do stávajícího „security stacku“.
Jak připravit projekt IdM a případová studie z nasazení
Případová studie implementace platformy Identity manageru IdStory s cílem zefektivnit správu identit a přístupových práv zaměstnanců s důrazem na zvýšení bezpečnosti. Efektivně získávat podklady pro audit a snížit administrativní zátěž IT oddělení.
Nejlepší odpovědí na bezpečnostní hrozby jsou poučení a ostražití zaměstnanci
Klíčem k zlepšení kybernetické bezpečnosti je kombinovat jak ochranu po technické stránce, tak i prostřednictvím vzdělávání zaměstnanců. Zjistěte, jak vám v této oblasti mohou pomoci moderní nástroje e-learningu.
Partneři konference
Chci se zúčastnit
Útoků přibývá, trendy se mění, zabezpečení je naprostou nutností každé společnosti. Zúčastněte se události, která vám během jednoho pracovního dne nastíní, jak se chránit (nejen) v průběhu celého roku. Naše jméno a téměř 30 let zkušeností v oboru je zárukou, že to bude stát za to!