Služby

Infrastruktura

Zaměřujeme se na komplexní implementační a integrační služby v oblasti IT, telekomunikací a vývoje na zakázku.
Infrastruktura představuje páteř každého informačního systému. Vybudování spolehlivé, výkonné, robustní a dobře spravovatelné infrastruktury je klíčovou podmínkou pro vytvoření odpovídajícího prostředí pro běh informačních systémů.

Zajišťujeme komplexní návrhy a dodávky infrastrukturních celků (hw a sw) včetně jejich implementace a správy, jejichž součástí je dodávka a instalace síťové infrastruktury, serverů, databází, datových úložišť a dalších infrastrukturních prvků. V případě potřeby jsme schopni efektivně realizovat migraci nebo integraci se stávajícími systémy.

Klíčové oblasti infrastruktury, kterým se věnujeme a pro které máme definovány vlastní strategie a řešení, jsou:

Networking
Microsoft řešení
Bezpečnost a monitoring


Kromě těchto klíčových oblastí, samozřejmě pokrýváme obecně celou infrastrukturu.

Specializujeme se na dodávky hardware a software renomovaných světových výrobců (IBM, DELL, HP, CISCO, EMC, Fortinet, Juniper, Symantec, VMWare, Microsoft, Oracle).

Zajišťujeme implementaci operačních systémů serverů a infrastrukturních síťových služeb na platformách Microsoft, Linux, HP-UX, AIX a SUN.
Dále realizujeme návrhy a implementaci síťových služeb (souborové, tiskové, DNS, DHCP, adresářové služby) nebo implementaci služeb vysoké dostupnosti (clustery) na všech platformách. 

Vytváříme aplikační a databázové servery (IBM WAS, Oracle, MS SQL, …) a zajišťujeme systémovou integraci provozních systémů (SOA, ESB, …). 

Specifickou oblastí infrastruktury IS je výstavba datových center, privátních nebo hybridních cloudových řešení a jejich správa. V této oblast nabízíme naše zkušenosti zejména s propojením místní infrastruktury a veřejného cloudu.

S naším Service-Helpdesk centrem poskytujeme všem zákazníkům podporu 24 x 7 x 365

Kontaktujte nás
×

Stále fungujeme a jsme pro vás vzdáleně k dispozici.

Kontaktuje nás prosím prostřednictvím našich e-mailových adres a telefonů.

Naše hotline je stále dostupná na +420 225 308 250 a helpdesk@datasys.cz.

Děkujeme a přejem všem pevné zdraví!


MICROSOFT TEAMS PRO ŠKOLY

Zdarma instalujeme a zaškolujeme.

V případě zájmu pište na skoly@datasys.cz


DATOVÉ SCHRÁNKY

Rozšiřujeme o nové druhy formulářů.

Poštovní datové zprávy nyní zdarma.