Naše produkty

Jsme Váš silný a spolehlivý partner v mnoha oblastech IT. Nabízíme Vám inovační řešení, dlouholeté zkušenosti a vyškolené profesionály s osobním přístupem. Nepřetržitá technická podpora je pro nás samozřejmostí.

Ukončení podpory Windows Server 2008

Používáte Windows Server 2008? Už 14.1.2020 končí pravidelné bezpečností aktualizace. Nejvyšší čas pro modernizaci vaší IT infrastruktury.

Další informace

Uveřejnili jsme verzi 4.4 námi vyvíjeného bezpečnostního nástroje ELISA Security Manager.

O mnoha vylepšeních si můžete přečíst i na novém produktovém webu.

Další informace

Forbes - Human of offices. Martin Novák & tým

Rozhodli jsme se změnit myšlení a zastaralou představu, že lidi pracují jen, když sedí za stolem v kanceláři.

Další informace

Když je oprava porouchaného IT radost - DATASYS ITaaS

IT as a Service, jedno z oddělení naší společnosti, které nám dělá dobré jméno. Čím? Skvěle odváděnou prací. Přečtěte si, v čem spočívá!

Další informace

Napsali o nás

DATASYS díky K2 blackpearl vylepší firmám řízení procesů

Česká technologická společnost DATASYS bude nově na českém trhu firmám nabízet špičkové nástroje pro podporu

Datasys získal licenci na digitální kancelář

Praha, 15. února 2017 – Přední technologická společnost Datasys uzavřela licenční a resselerskou smlouvu s mezinárodní

Portál Podejto.cz získal významné ocenění, cenu jsme věnovali pomoci potřebným

Již na konci roku 2016 byly slavnostně vyhlášeny výsledky 4. ročníku soutěže Společně otevíráme data, ve kterém se

DATASYS díky K2 blackpearl vylepší firmám řízení procesů

Česká technologická společnost DATASYS bude nově na českém trhu firmám nabízet špičkové nástroje pro podporu automatizace činností a procesního řízení K2 blackpearl od amerického výrobce SourceCode. Podepsala partnerskou smlouvu s firmou Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r.o., která je výhradním distributorem produktů SourceCode, na českém a slovenském trhu.

Naše společnost realizuje projekt s názvem „Safe City,“ který je předložen ke spolufinancování z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, tedy ze zdrojů Evropské unie a státního rozpočtu ČR.

Cílem projektu je vytvořit jednotnou hardwarovou a softwarovou platformu pro bezpečné město (Safe City), která poskytne jednotné rozhraní k monitoringu a základnímu ovládání veškeré infrastruktury města včetně nadstavbových aplikací.

EU logo
9. 1. 2020
💡 14. ledna končí technická podpora Windows Server 2008. Ještě jste nezmigrovali do Azure? Přechodem k modernějšímu… https://t.co/mB3lwY44LJ
8. 1. 2020
Svým zákazníkům nabízíme softwarově definovaná datová centra. 💪 Dnes jsme se vydali na obchodní seminář o možnostec… https://t.co/6kzZ0AOVL0
7. 1. 2020
❗️ Od termínu ukončení podpory Windows Server 2008 nás dělí přesně týden. Co vaše společnost, přešla už na moderněj… https://t.co/Nnu4BjXhYO