Změny ve vedení společnosti DATASYS

Změny ve vedení společnosti DATASYS

Na konci srpna opustí společnost DATASYS s.r.o. po více jak třech letech její generální ředitel Marek Růžička, aby přijal další profesní výzvu mimo skupinu. Role generální ředitelky se od 1. září ujme Martina Ungrová.

Martina Ungrová je zkušená manažerka, která působila ve společnostech skupiny ČEZ. Podle majitele společnosti DATASYS bude jejím úkolem pokračovat v profesionalizaci řízení DATASYS, racionalizaci činností napříč společností a hledání nových oblastí růstu na domácích a zahraničních trzích. „Po téměř 15-ti letech v energetice přišel čas na změnu. Novou výzvu přijímám, protože mi byl svět IT vždy blízký. Mým cílem bude navázat na dlouhodobě kvalitně poskytované služby.“ hodnotí svůj vstup Ungrová.

Dosavadní ředitel Marek Růžička se rozhodl přijmout novou výzvu. Za jeho působení se podařilo navýšit podíl výkonů v privátním sektoru oproti státní správě, konsolidovat portfolio vlastních produktů a služeb, a rozkročit se z České a Slovenské republiky dále do zahraničí. „Jsem rád, že síla DATASYS nadále zůstane v souladu s principy svobodného soukromého podnikání ve schopnosti rychlého rozhodování a excelentní realizace jedinečných technologických projektů.“ dodává.

Tým DATASYS se těší na novou tvůrčí energii a Martině Ungrové gratuluje. Markovi Růžičkovi přeje mnoho úspěchů na jeho pracovní a osobní cestě a rovněž děkuje za dosavadní spolupráci.