Využijte služeb VAD distributora

Využijte služeb VAD distributora

Dlouhodobě spolupracujeme se společností DNS a chceme s vámi sdílet jejich nabídku. Technickou konfiguraci dle svých potřeb a nejlepší možnou cenu si zaslouží i malé a střední firmy a celé SMB.

DNS o sobě tvrdí, že je distributor s přidanou hodnotou, tzv. Value Added Distributor, neboli VAD. My s tím musíme souhlasit. Jejich služby pokrývají kompletní cyklus přípravy a realizace náročných IT projektů. Pomáhají s celým procesem – od projektu přes předprodejní podporu až po jeho samotnou realizaci.

 

Konfigurace bez kompromisů opravdu na míru

Spolupráce s jejich týmem zaručuje navržení té nejvýhodnější konfigurace. Nevyužívají ,,neoblíbenější” řešení, ale navrhují postup dle skutečných potřeb a požadavků. Jsou připraveni řešit i opravdu malé zakázky. Jeden server? Malé diskové pole? Vše s velkou radostí.

Pomoc s financováním

Omezený rozpočet častokrát malým a středním podnikům brání v inovacích. DNS umí pomoci s výběrem finančních řešení nyní s 0% navýšením.

Posuňte konfiguraci svého IT na další úroveň. DNS je spolehlivým partnerem, za kterého se můžeme zaručit. Více informací naleznete na jejich webu – www.dns.cz.