Webinář: Kybernetická bezpečnost pod kontrolou

Kdy? Středa 24. 11. 10:00 - 11:00
Kde? Online
Cena Zdarma

Kybernetická bezpečnost vyžaduje pozornost. Nástrahy jsou stále komplikovanější, proto jednoduchý přístup nestačí. Ujistěte se, že vám nic neuniká.

Na tomto webináři představíme vybrané novinky ze světa SIEM (Security Information and Event Management) a PAM (Privileged Access Management) nástrojů a možnosti jejich využití v rámci bezpečnostního dohledu.

Naši konzultanti Vám představí nové funkce a technická vylepšení v nástrojích ELISA, EKRAN a WALLIX a a možnosti jejich využití v rámci eSOC.

Co konkrétního se na tomto webináři dozvíte?

  • Praktické informace o využití výše zmíněných nástrojů v našem produktu eSOC.

  • Podrobnosti o ELISE jako vylepšeném komplexním bezpečnostním dohledu se snadným vyhodnocováním kyberbezpečnostních a provozních událostí.

  • Poznatky o EKRANU, který se vedle auditu činností privilegovaných uživatelů nově zaměřuje i na oblast PAM.

  • Zajímavosti o WALLIX a jeho Bastion verzi 9 s mnoha vylepšeními a o tom, že souběžně nabízí ochranu koncových bodů pomocí nástroje BestSafe.

Kdo bude přednášet?

Radim Pracuch LinkedIn
Key Account Manager

Náš přední Key Account Manager. Jeho devízou je silný technický background, který mu dovoluje nacházet nejvhodnější řešení k uspokojení potřeb zákazníků.

Registrace

Zajímají vás možnosti zabezpečení vaší organizace a rádi byste získali nástroje, které jsou uživatelsky  jednoduché a přitom velmi obezřetné?  Dovolte, abychom vám předali naše poznatky!

Ing. Martina Horáčková

Marketing

+420 776 278 331
horackova@datasys.cz