Webinář: ELISA SM a integrace ThreatGuard

Kdy? Čtvrtek 8. 9. 10:00
Kde? Online
Cena Zdarma

ELISA je nástroj typu SIEM. ThreatGuard potom služba která nabízí přehled aktuálních hrozeb a zranitelností ohodnocených mírou jejich závažnosti, s popisem doporučených opatření a možností využívat podporu specialistů při jejich zavádění. Společně skvěle fungují.  

Poslední verze našeho nástoje ELISA přináší s ThreatGuard zajímavou integraci. Díky jejich spojení v jednotném analytickém prostředí zobrazíte nejaktuálnější zranitelnosti, vytvoříte servisní požadavky a problémy prověříte a vyřešíte.  

V rámci tohoto webináře se dozvíte:

  • Vše o funkcích a benefitech tohoto spojení.
  • Jak integrace vypadá v praxi.
  • Jaké jsou možnosti implementace.
  • Odpovědi na všechny doplňující dotazy.

Kdo bude přednášet?

Mgr. Pavel Štros Ph.D., CISA
Garant oddělení Bezpečnosti

Náš technický ředitel a zároveň garant našeho oddělení Bezpečnosti. Je duchovním otcem našeho logmanagement řešení ELISA s funkcemi SIEM. Svým přístupem navrhuje řešení pro předcházení kyberbezpečnostních incidentů s využitím stávajících technologii, které zákazník již vlastní. Navrhuje jejich optimální doplnění.

Registrace

Řešení bezpečnostních zranitelností je s touto integrací opět jednodušší a přehlednější. Zabezpečení vaší organizace je ze všeho nejdůležitější a my vám při tomto webináři ukážeme, jak na to.

Ing. Martina Horáčková

Marketing

+420 776 278 331
horackova@datasys.cz