Veletrh IT-SA 2022

Kdy? Úterý 25. 10. 09:00 - 27. 10. 17:00
Kde? Messe Norimberk
Cena od 55 EUR

IT-SA Expo & Congress je přední evropský veletrh týkající se IT bezpečnosti. Pořadatelé předpovídají, že se na jednom místě setká více než 10 000 technologických odborníků. Hlavními tématy zdejší expozice bude cloudová a mobilní bezpečnost, bezpečnost dat a sítí nebo zabezpečení kritických infrastruktur a průmyslu 4. 0. 

Událost je barometrem trendů pro celý trh a setká se na ní odborná veřejnost z celého světa. Na programu budou aktuální témata a jejich prezentace ve veletržním prostoru, ale také odborná fóra s přínosnými příspěvky a velká řada inspirativních přednášek. Jelikož nám jsou veškerá probíraná témata velmi blízká, nesmíme tam chybět.  

Co budeme na konferenci prezentovat?

Náš vlastní komunikační nástroj, který usnadňuje pohyb informací uvnitř a vně organizací – Krizové Informační Centrum. 

Velmi zjednodušeně se jedná o chytrý systém, který na základě událostí a k nim předdefinovaných scénářů předává informace dále a umožňuje rychle a efektivně reagovat. Co přesně dělá?  

  • doručuje chytré notifikace 

  • dynamicky propojuje týmy 

  • umožňuje kontextové poplachy 

V oblasti průmyslu a výroby tímto vnáší kontinuitu do řešení potíží a hladce propojuje týmy (např. ty, které se střídají ve službě).  

Pokud se na událost chystáte, budeme rádi, když se zastavíte u našeho prezentačního místa a dáme společnou řeč.  

Bližší informace

Načerpejte nejnovější poznatky z oboru a užijte si atmosféru největší evropské akce svého druhu. Podrobnosti o celé události naleznete na stránkách pořadatelů, naše oddělení Marketingu vám případně rádo zodpoví všechny dotazy týkající se naší účasti. 

Martina Franclová

Marketing

+420 776 278 331
franclova@datasys.cz