Setkání Hospodářské komory o kybernetické bezpečnosti a směrnici NIS2

Kdy? Čtvrtek 23. 2. 17:00
Kde? Vodičkova 32, Praha 1
Cena 300 - 700 Kč

Chcete se dozvědět více o kybernetické bezpečnosti, bezpečnosti sítí a informací o nové evropské směrnici NIS2 a jak na ni reagovat? Naše společnost se připojí k Setkání podnikatelů, které se uskuteční 23. února v 17:00 v prostorách pražské Hospodářské komory. Náš technický ředitel Pavel Štros vás seznámí s novou směrnicí, která byla na evropské úrovni již schválena. Budeme vás informovat o tom, jak se můžete připravit na její požadavky a jaké kroky jsou nutné k tomu, aby se jí vaše organizace přizpůsobila.

Kybernetický útok může být pro každou společnost zničující – finančně, provozně a zejména z hlediska pověsti. Většina společností čelí při řešení kybernetických hrozeb velkým výzvám. Pomůžeme vám být včas připraveni.

Přijměte naše pozvání, k účasti se můžete registrovat zde. Pro členy hospodářské komory máme slevový kód, konečná cena vstupenky bude pouze 300 Kč.

 

Co se na setkání dozvíte

  • podrobné informace o směrnici NIS2 

  • na které typy subjektů se vztahuje 

  • jaké povinnosti z nové směrnice vyplývají 

  • jak se na soulad s jejími požadavky připravit 

Kdo bude přednášet?

Mgr. Pavel Štros Ph.D., CISA LinkedIn
Technický ředitel

Náš technický ředitel a zároveň garant našeho oddělení Bezpečnosti. Je duchovním otcem našeho logmanagement řešení ELISA s funkcemi SIEM. Svým přístupem navrhuje řešení pro předcházení kyberbezpečnostních incidentů s využitím stávajících technologii, které zákazník již vlastní. Navrhuje jejich optimální doplnění.

Bližší informace

V případě jakýchkoliv dotazů týkajících se plánovaného setkání se neváhejte obrátit na Hospodářskou komoru nebo na naše marketingové oddělení.

Martina Franclová

Marketing

+420 776 278 331
franclova@datasys.cz