Kybernetická bezpečnost pohledem auditora

Kdy? Úterý 21. 3. 15:00
Kde? Studentská 6202/17 708 33 Ostrava-Poruba

Dovolujeme si Vás pozvat na naši plánovanou událost formou panelové diskuze, která se zaměří na kybernetickou bezpečnost z pohledu auditora. Na této události vám přiblížíme důležitost nejen vlastní ochrany proti kybernetickým útokům, ale také to, na co si dát před auditem vaší společnosti pozor. Budete mít jedinečnou příležitost klást dotazy na certifikovaného auditora, který se s vámi podělí o jedinečné zkušenosti, ke kterým byste jinde přístup neměli.

V současné době rapidně přibývá počet kybernetických útoků, což je důvodem k tomu, abychom věnovali větší pozornost kybernetické bezpečnosti. Na této události se budeme zaměřovat i na to, jak se vyvarovat kybernetických útoků a jak být proaktivní v ochraně svých dat. Mimo to, v souvislosti s válkou na Ukrajině, se počet kybernetických útoků zvýšil, proto je důležité, abychom byli dobře připraveni na ochranu svých sítí a dat zejména v souladu s novou evropskou směrnicí NIS2.

Co se na setkání dozvíte

Budeme mluvit o tom, jakým způsobem auditoři hodnotí a ověřují bezpečnost vašich systémů, jaké jsou nejčastější hrozby a jakým způsobem je možné se jim efektivně bránit.

Dále se zaměříme na to, jaké jsou nejlepší postupy při výběru a prověřování dodavatelů a jakým způsobem minimalizovat rizika spojená s outsourcingem.

Jako příklad uvedeme certifikaci TISAX pro automotive firmy a také další oborové regulace (ČNB, PCI DSS, HIPA).

Kdo bude přednášet?

Ing. Radim Pracuch Linked In
Key Account Manager

Náš přední Key Account Manager. Jeho devízou je silný technický background, který mu dovoluje nacházet nejvhodnější řešení k uspokojení potřeb zákazníků.

Ing. Radek Fujak
Auditor kybernetické bezpečnosti

Pracuje u nás jako auditor kybernetické bezpečnosti. Je zároveň produktovým manažerem nástroje ELISA – Security manager. Je připraven vždy odvést profesionální výkon s nejvyšším nasazením a k plné spokojenosti zákazníka.

Registrujte se

Věříme, že setkání bude přínosné pro všechny zúčastněné a pomůže nám lépe porozumět výzvám, které s sebou kybernetická bezpečnost přináší.

Ing. Martina Franclová

Marketing

+420 776 278 331
franclova@datasys.cz
    Pole označená hvězdičkou jsou povinná.