Konference: Kyberbezpečnost v regionech – Ostrava

Kdy? Úterý 12. 4. 08:30 - 13:30
Kde? Moravskoslezské inovační centrum (MSIC)
Cena Zdarma

Jestli je v současné době nějaké téma aktuální, pak je to kyberbezpečnost a to, jak ji zajišťovat. Na ostravské konferenci se na ní podíváme z různých stran a společně s dalšími přednášející vám poskytneme informace, jak se účinně chránit a jaké nástroje používat pro prevenci i řešení nenadálých problémů. V sérii přednášek se můžete těšit také na našeho Key Account Managera Radima Pracucha, který vám napoví, jak kybernetickou bezpečnost dostat rychle pod kontrolu.

Jste zástupce některé z výrobních či obslužných firem? Pracujete pro město, kraj či její organizace, subjekty kritické infrastruktury či snad výzkumnou organizaci, vysokou školu nebo bezpečnostní složky? Právě vám je program určen. Program je velmi přínosný a přitom zcela zdarma. Podrobnosti o programu naleznete tady 

Jaká témata konference přinese?

  • Jaké jsou aktuální trendy a hrozby v kyberprostoru a jak jim čelit. 

  • Jak na detekci hrozeb, ochranu firemních sítí a zabezpečení služeb v cloudu i jaké jsou možnosti externího kontinuálního bezpečnostního dohledu. 

  • Jak na ochranu identit, firemních dat a zabezpečení aplikací.  

  • Jaká jsou nová a technologicky unikátní řešení. 

+ další témata  

Kdo bude přednášet?

Ing. Radim Pracuch LinkedIn
Key Account Manager

Náš přední Key Account Manager. Jeho devízou je silný technický background, který mu dovoluje nacházet nejvhodnější řešení k uspokojení potřeb zákazníků.

Registrace

Registrovat se k účasti můžete pomocí tohoto formuláře. V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte naše marketingové oddělení.

Ing. Martina Horáčková

Marketing

+420 776 278 331
horackova@datasys.cz