Konference Kyberbezpečnost v regionech – Hradec Králové 2023

Kdy? Čtvrtek 23. 3. 08:00
Kde? Univerzita Hradec Králové
Cena Zdarma

Patříte mezi zástupce výrobních a obslužných firem, měst, krajů a jejich organizací, subjektů kritické infrastruktury, výzkumných organizací, vysokých škol a bezpečnostních složek a jste z Hradce Králové či jeho okolí? 👌🏼 Pokud ano, doufáme, že se ve čtvrtek 23. 3. setkáme na události, která je zdarma a přitom plná praktických doporučení, s nimiž posílíte zabezpečení vaší organizace! 

Kybernetická bezpečnost je boj, zvládnete ho sami? 

Právě tak zní název přednášky našeho předního Key Account Managera Radima Pracucha, který nás na konferenci bude reprezentovat. Povídat bude o výhodách koncepčního přístupu ke kybernetické bezpečnosti a o jeho důležitých součástech – odolném systému, vzdělávání zaměstnanců a prošetřování bezpečnostních událostí. Kromě toho se ale podívá i na již zmiňovanou novinku v podobě NIS2 a na to, jak dostát jejím požadavkům.  

Co se na konferenci dozvíte

Kybernetická bezpečnost je věda, se silným know-how a zkušenými partnery ale obstojíte. Na konferenci pořádané Národní klastrovou asociací nebude o aktuální témata nouze. Můžete se těšit na řadu zajímavých přednášek na témata jako: 

  • koho se týká nová evropská směrnice NIS2 a jak s ní být v souladu, 

  • jak řešit nedostatek kapacit v IT,  

  • jaké jsou nové trendy v technologiích jako je firewall, SIEM, SOC, EDR či XDR.  

Kdo bude přednášet?

Ing. Radim Pracuch Linked In
Key Account Manager

Náš přední Key Account Manager. Jeho devízou je silný technický background, který mu dovoluje nacházet nejvhodnější řešení k uspokojení potřeb zákazníků.

Bližší informace

Jde-li o konference pořádané Národní klastrovou asociací, patří mezi naše oblíbené. Všichni zúčastnění si vždy odnáší know-how, stejně jako zajímavé kontakty. My se akce účastníme jako Partneři. Naše oddělení Marketingu vám případně rádo sdělí více informací.  

Ing. Martina Franclová

Marketing

+420 776 278 331
franclova@datasys.cz