Konference: Kyberbezpečnost 2023 – prakticky, funkčně, legislativně správně

Kdy? Čtvrtek 21. 9. 08:00 - 17:00
Kde? IRIS Hotel Eden, Praha
Cena Zdarma
Obsazenost 14/100

Odvětví kybernetické bezpečnosti se neustále vyvíjí a podniky čelí sofistikovanějším a nebezpečnějším hrozbám než kdykoli předtím. Objevte s námi hlavní rizika, kterým vaše organizace čelí a jak jim efektivně předcházet.

Registrujte se již dnes na zajímavou konferenci, která nabídne jedinečnou příležitost navázat kontakty s dalšími profesionály z oboru a získat cenné informace o tom, jak můžete zlepšit ochranu své společnosti před kybernetickými hrozbami. V rámci připravovaného programu vystoupí partneři z řad významných dodavatelů technologií, kteří se podělí o své poznatky o nejnovějších trendech v oboru.

Vstup pro zástupce výrobních a obslužných firem, měst, krajů a jejich organizací, subjektů kritické infrastruktury, výzkumných organizací, vysokých škol a bezpečnostních složek zdarma. Zástupci firem v oblasti IT a kybernetické bezpečnosti hradí vstupní poplatek 4 500 Kč + DPH předem převodem na účet.

Jaká témata budeme probírat?

  • Širokou škálu praktických kroků, jak zvýšit odolnost vaší společnosti.

  • Řešení akutního nedostatku specialistů na kyberbezpečnost.

  • Aktuální novinky z přípravy legislativy k NIS2.

  • Příklady, jak k bezpečnosti přistupují jinde.

  • Ochranu sítě od perimetru až ke koncovému bodu.

  • Problematiku zajišťování dohledu nad administrátory.

Registrace

Jakékoliv dotazy rádo zodpoví naše oddělení Marketingu. Útoků přibývá, trendy se mění, zabezpečení je naprostou nutností každé společnosti. Zúčastněte se události, která vám během jednoho pracovního dne nastíní, jak se chránit (nejen) v průběhu celého roku. Naše jméno a téměř 30 let zkušeností v oboru je zárukou, že to bude stát za to!  

Ing. Martina Franclová

Marketing

+420 776 278 331
franclova@datasys.cz
    Pole označená hvězdičkou jsou povinná.