Cyber Security 2022

Kdy? Čtvrtek 20. 10. 09:00 - 17:00
Kde? Hotel Don Giovanni, Vinohradská 157a, Praha
Cena od 1 490 Kč

12. ročník významné bezpečnostní konference se zaměří na zabezpečení hybridního pracovního prostředí, ochranu dat v cloudu a mimo jiné také na Zero trust nebo XDR. Jeho claim zní ,,Rok úklidu v kyberbezpečnosti po COVIDu” a my u toho nemůžeme chybět. 

COVID zamíchal kartami. Všichni se museli rychle přizpůsobit a zanechali řadu dodnes nevyspravených bezpečnostních děr. Kyberincidenty jsou dnes jednou z hlavních obav byznysu. Pokud nechcete nechat nic náhodě a zajímají vás aktuální trendy, tato účast na této konferenci bude správně investovaný čas. 

S kým se na této konferenci setkáte?

Se zástupci nejrůznějších technologických společností z oblasti kyberbezpečnosti. Obsah cílí na na profesionály ze soukromého sektoru a státní správy a samosprávy, kteří hledají způsoby, jak zabezpečit stále složitější IT infrastrukturu a aplikační prostředí, konkrétně na: 

  • CIO a CISO 

  • Bezpečnostní analytiky a inženýry 

  • IT a bezpečnostní architekty

  • Správce IT bezpečnosti 

My na této události vystoupíme s přednáškou ,,Vědět, vidět a chránit se JE NUTNOST” týkající se řízení privilegovaných účtů. V našem vstupu prozradíme, na co je nutné dávat pozor a ukážeme, že se nemusíte prohrabávat nesrozumitelnými auditními logy, abyste věděli, co se skutečně děje.  

Kdo bude přednášet?

Mgr. Pavel Štros Ph.D., CISA LinkedIn
Technický ředitel

Náš technický ředitel a zároveň garant našeho oddělení Bezpečnosti. Je duchovním otcem našeho logmanagement řešení ELISA s funkcemi SIEM. Svým přístupem navrhuje řešení pro předcházení kyberbezpečnostních incidentů s využitím stávajících technologii, které zákazník již vlastní. Navrhuje jejich optimální doplnění.

Bližší informace

Zúčastněte se jedné z největších akcí tohoto druhu v Česku! Možnost registrace i aktuální informace jsou k nalezení na www.tuesday.cz. V případě dotazů týkající se naší účasti se obraťte na naše oddělení Marketingu.

Ing. Martina Horáčková

Marketing

+420 776 278 331
horackova@datasys.cz