NETSHIELD – jednoduché řízení autentizace uživatelů

NETSHIELD – jednoduché řízení autentizace uživatelů

Hledáte jednoduché řešení řízení autentizace uživatelů? Je pro vás implementace 802.1x časově i finančně náročná? Netshield je jedinečný a přitom finančně zajímavý!

Řešení umožňuje IT odborníkům, aby znovu získali kontrolu nad svými sítěmi prostřednictvím účelnější správy a uplatňování bezpečnostní politiky. Zajišťuje přístup do sítě pouze důvěryhodným zařízením, je okamžitě použitelné a zahrnuje také vulnerability assessment a patch management.

Zabezpečuje efektivní ochranu v reálném čase před nejnovějšími metodami kyber útoků, včetně zero-hour útoků, phishingových útoků, šifrování a ransomware. Poskytuje tak důležité funkce do řetězce zabezpečení. Díky dynamickému řízení všech zařízení v síti získáte přehled a kontrolu nad nedůvěryhodnými síťovými aktivitami. NETSHIELD je non-inline zařízení, což zajišťuje, že může být připojeno kdekoliv, a tak odhalit a zajistit problém odkudkoliv.

Zabezpečte svou síť zevnitř

NETSHIELD přináší bohatou sadu funkcí bez-agentního Network Access Control a kritické zabezpečení vnitřní sítě, které firewally a antivirová řešení neobsáhnou a kde dochází k 95 % dnešních narušení. Pre-Cognition Engine NETSHIELD je navržen tak, že karanténa koncového bodu předchází infekci. Patentovaný mechanismus zajišťuje jeho umístění do karantény s nulovým výskytem false-positive chyb.

Víme, že 99 % případů prolomení do systému bylo uskutečněno na základě již známé zranitelnosti. Díky tomuto řešení máte přehled o všech zranitelnostech vnitřní sítě a řádově tak zvyšujete svou bezpečnost.

Co Netfield přináší?

  • posouzení zranitelnosti,
  • vykazování shody s bezpečnostními standardy,
  • jednoduché nasazení a správu,
  • stabilní, efektivní a optimální platformu,
  • zabezpečení kombinací funkcí detekce, blokace a karantény,
  • správu lokálních i vzdálených zařízení z jedné konzole,
  • vysokou škálovatelnost: pro sítě od 25 do tisíců zařízení.

Netshield