​Nabízíme školení Microsoft Teams pro školy

​Nabízíme školení Microsoft Teams pro školy

Počítat s on-line výukou dnes musí každá škola či jiná vzdělávací instituce. Možností, jak ji uchopit, je spousta, mnohdy nejjednodušší ale bývá sáhnout po jistotě.

My za jistotu považujeme společnost Microsoft a její řešení Teams. Studenti, učitelé a zaměstnanci skrze něj mohou bez problémů spolupracovat, vytvářet obsah a sdílet zdroje. Jeho ovládání je intuitivní, funkcionalit však obsahuje tolik, že je leckdy vhodné uživatele proškolit. Právě to nyní nabízíme.  

Microsoft Teams – školení učitelů

Ať už u vás Teams používáte nebo se teprve chystáte, rádi s platformou naučíme pracovat všechny vaše zaměstnance. Školíme z pohledu učitele i žáka. Je nutné mít Teams předem nainstalované na svých zařízeních (počítače, notebooky), i s tím vám ale rádi pomůžeme.

Jak školení probíhá?

  • Dojedeme k vám.
  • V závislosti na zdatnosti učitelů v používání aplikace MS Teams je ideální vytvořit skupiny cca po 10 osobách (maximum je 15).
  • Délka školení pro jednu skupinu je cca 3 hodiny (to je závislé na úrovni dané skupiny a počtu uživatelů ve skupině), u méně zdatných doporučujeme delší čas a méně účastníků, u pokročilejších jich může být více a čas je možné zkrátit.

Zajišťujeme také správu Office365 jako celku.  

Cenu kalkulujeme individuálně. Neváhejte nás kontaktovat na sales@datasys.cz.