ELISA nyní spadá pod distributorskou síť Novicom

ELISA nyní spadá pod distributorskou síť Novicom

Nástroj pro sběr a vyhodnocování kybernetických bezpečnostních událostí ELISA se 16.6.2020 stal oficiálním produktem firmy Novicom. Na vývoji budou nadále pracovat vývojáři z řad DATASYS, avšak o jeho prodej se v Čechách i zahraničí postará partnerská síť.

ELISA Security Manager – výkonný nástroj kyberbezpečnosti

Robustní, výkonné, zároveň však nákladově velmi efektivní řešení pro sběr, korelace a analýzu logů bylo původně vyvíjeno jako log management systém. Postupně jsme jej však rozšířili do podoby komplexního nástroje typu SIEM.

Jeho funkčnost oceňují především bezpečnostní správci, ale také správci zodpovědní za sběr systémů. Novicom nyní rozšiřuje portfolio klíčových produktů. ELISA, společně s řešením Novicom ADDNET (pro efektivní správu síťových služeb a řízení přístupu do sítě) a s řešením Novicom BVS (k vizualizaci síťových zařízení s návazností na business procesy) tvoří unikátní portfolio, které připravuje zákazníky k rychlému a bezproblémovému připojení ke službě SOC.

Novicom tak naplňuje vizi aktivního Security Operations Centra (SOC), jelikož do svého schématu přijímá řešení sběru, ukládání a vyhodnocování systémových logů.

Novicom – český výrobce pro síťovou správu, monitoring a bezpečnost

Společnost na českém IT trhu působí stejně jako ta naše od roku 1994. Orientuje se na střední a velké zákazníky, vyžadující vysokou míru bezpečnosti a provozní spolehlivosti svých sítí.

Díky vlastním technologiím dosahuje nadstandardní bezpečnosti a provozní spolehlivosti, a to i v rozsáhlých distribuovaných sítích. Kromě Česka se se svými řešeními prosazuje i v zahraničí. Kultivovaná partnerská síť Novicomu naše moderní řešení pomůže akcelerovat.

Bezpečnost jako služba

Outsourcovaný aktivní bezpečnostní dohled – aktivní SOC, je efektivní a přitom nadmíru spolehlivý způsob řešení kybernetické ochrany, který tímto způsobem využije větší množství společností.

DATASYS společně s Novicom nalezl shodu v náhledu na budoucnost kybernetické bezpečnosti, spočívající v poskytování bezpečnosti jako služby. Novicom tak přebírá pomyslný štafetový kolík a má možnost navázat na dosavadní úspěchy našeho řešení.

Přikládáme záznam z ohlášení ELISA Security Manageru do portfolia Novicom. Najdete jej zde: