DATASYS oslavil 25 let

DATASYS oslavil 25 let

Letošní květen je pro naši společnost velmi významný. Je to totiž už čtvrt století od doby, kdy nás Miloslav Novák společně se svou ženou Evou založil. Jeho společnost nyní vede Marek Růžička a také jeho pokrevní následovatel, syn Martin Novák.

V DATASYSu celá léta pracujeme na poli komplexních IT služeb. Poskytujeme řešení telekomunikací, vyvíjíme unikátní softwarové produkty, zaobíráme se inovacemi jako takovými, řešíme otázky bezpečnosti a také poskytujeme maximálně profesionální servis IT.

Snažíme se dělat IT lidsky a technologiemi přinášet klientům reálný zisk, úsporu času, systémovost a inovace. Daří se nám to. A tak se směle díváme do dalších let. Rozvíjet budeme otázky smart things a smart cities. Nehodláme ale polevit ani ve stále naléhavějších otázkách bezpečnosti. Navždy důležitou zůstane IT infrastruktura i servis všeho nefunkčního.

Výročí

Naše pobočky v Praze, Ostravě, Plzni, Hradci Králové i v Děčíně jsou plné skvělých odborníků. Ve čtvrtek 23.5. jsme se společně sešli na pražské Císařské louce a naše jubileum oslavili. Pobavili jsme se náramně.

Teď už znovu pracujeme na věcech, které nás posouvají dopředu. Máte-li nás rádi, držte nám palce.