DATASYS na jarních akcích

DATASYS na jarních akcích

Za monitory počítačů je fajn, občas je však nutné zavítat i do světa. Načerpat inspiraci, zavnímat energii, něco ostatním předat a naopak se i přiučit. Podzim byl pro nás konferencemi plný, dlouhá zima už je pryč, s jarem jsme nachystaní na další zajímavé události, kde budeme vidět. Takže kde?

Konference

IT SECURITY WORKSHOP 2019 – 26. 3.

hotel GrandioR, Praha

Na jedné z největších českých bezpečnostních akcí zkrátka nesmíme chybět. Pavel Štros, náš CTO, promluví o řízení privilegovaných přístupů. Velké dobrodružství bude čekat na našem stanovišti – prostřednictvím kvízu a kola štěstí si vysloužíte zajímavé technologické ceny!

Více informací: https://www.itsw.cz/

DIGITÁLNÍ FIRMY V 21. STOLETÍ – 26. 3.

Parkhotel, Hluboká nad Vltavou

Akce s podtitulem ,,Nestůjte opodál” představí turbulentní inovace v oblasti Průmyslu 4.0. My zde nastíníme možnosti přístupu ke kybernetické bezpečnosti a prodiskutujeme možnosti využití IoT prostřednictvím kamer, senzorů a světel.

Více informací: https://www.agentura-api.org/udalosti/vstup/digitalni-firmy-ve-21-stoleti-aneb-nestujte-opodal/

FUTURE CITY MADE BY IOT – 17. – 18. 4.

ČVUT CIIRC, Praha

Nevynecháme ani velkou akci rozvíjející urbanistickou infrastrukturu. Prezentovat zde budeme naše řešení Metropolitního monitoringu, které zahrnuje “Chytrý a bezpečný park” (veřejné osvětlení, sledování stavu ovzduší, Wi-Fi konektivitu, informace, navigace a zvýšení bezpečnosti), “Moderní parkování (sledování parkovacích míst, snižování kolon, vizualizace a grafy vytížení, měření spokojenosti řidičů) a ,,Zdravé budovy” (sledování kvality prostředí, chytré aplikace, sdílení informací). Do prostředí Českého institutu informatiky, robotiky a kybernetiky se obzvláště těšíme!

Více informací: https://ciirccity.com/

Moc rádi se s vámi potkáme také. V hledáčku naší pozornosti je nejen segment IT bezpečnosti a inovací, ale i témata infrastrukturní a servisní. Máte nějaké tipy na další konference stojící za pozornost?