Darovali jsme notebooky roudnické MŠ Písnička

Darovali jsme notebooky roudnické MŠ Písnička

Už přes rok se snažíme podporovat školáky ve výuce, a ve spolupráci s našimi partnery jim dodáváme výpočetní techniku. Praxe je většinou taková, že spřátelená společnost poskytne svůj vyřazený hardware, my jej zprovozníme (vyčistíme a případně opravíme, znovu nainstalujeme operační systém apod.) a pošleme dále. Před časem jsme věnovali pár notebooků Mateřské škole Písnička z Roudnice nad Labem.

 

Existují teorie, že čím dříve se dítě naučí ovládat moderní technologie, tím méně se jimi v budoucnu nechá ovládat – nebude je totiž vnímat pouze jako prostředek zábavy a odpočinku, ale především jako nástroj pro vzdělání, vyhledávání informací, objevování, vytváření a sdílení znalostí. Názory na to se samozřejmě různý. Náš přístup k technologiím je samozřejmě pozitivní, stojí na nich naše veškerá práce. Domníváme se, že dělají svět jednodušší a pokud je jejich užívání rozumné a vyvážené, přinášejí značný užitek.

Mateřská škola Písnička od nás obdržela několik notebooků, které jim dovolí do výuky aplikovat nové trendy a zpestřovat výuku neotřelými metodami. Přejeme si, ať jim dobře slouží a přináší jim při aktivitách samou radost.

Náš tým ITAAS