Vývoj a inovaceVývoj a inovace

Pokrokové nápady převádíme v realitu.

 • Obdržena cena vizionáři 2016 Microsoft awards 2017 finalist Czechia

Vývoj na zakázku

Dodáváme serverové back-end aplikace, klient/server řešení, webové aplikace i aplikace pro mobilní telefony. Umíme programovat v mnoha jazycích, dokážeme integrovat oddělené systémy i navrhovat zcela nová východiska.

Open source řešení

 

Tam, kde to dává smysl, rádi využíváme open-source řešení. V současnosti je tento přístup hlavním stavebním kamenem internetu, mobility, internetu věcí i chytrých měst. Open-source už totiž dávno není jen o úsporách, ale hlavně o špičkových technologiích. Jednoznačnou výhodou je jeho rychlý vývoj, díky kterému můžeme skoro okamžitě následovat aktuální technické a obchodní trendy. Řada open-source projektů dnes technologicky překonává své komerční konkurenty, my tyto výhody rádi poskytujeme našim klientům.

Mobilní aplikace

 

Náš tým zkušených analytiků, programátorů a designerů vyvíjí aplikace pro všechny rozšířené mobilní platformy:

 • Android
 • iOS (iPhone/iPad)
 • Windows Phone & Windows Mobile

Věnujeme se také tzv. hybridním aplikacím, které jsou ideálním řešením u větších projektů, když je žádoucí pokrytí více mobilních platforem a zefektivnění vývojového procesu.

Vše realizujeme s důrazem na přidanou hodnotu a řešení koncipujeme tak, aby odpovídala představám zákazníka a byla mu skutečným přínosem. Velkou důležitost přikládáme také přípravě i implementaci kvalitního designu, který je velmi důležitý pro pohodlí koncových uživatelů.

Inovace

 • Informační technologie neustále posouvají společnost vpřed, přinášejí větší efektivitu obchodních a technologických procesů i zlepšují výkon veřejné správy. Zároveň maximalizují bezpečnost informačních systémů a v nich uchovávaných dat i poskytují větší komfort všem uživatelům.
 • Za více než 20 let naší existence jsme stáli u řady zajímavých řešení, která se promítla do životů všech obyvatel Česka. Při realizaci vizí používáme nejlepší aktuálně dostupné technologie a stále sledujeme nové možnosti vývoje.
 • Při realizaci používáme nejlepší aktuálně dostupné technologie, jejichž vývoj neustále sledujeme a vyhodnocujeme možnosti, které přinášejí.
 

Produkty

 • WorkMate

  Field service management pro správu požadavků a řízení terénních pracovníků pomocí mobilních zařízení.

 • DS Board

  Jednoduchý nástroj pomáhající optimalizovat firemní komunikaci a zvýšit angažovanost zaměstnanců.

 • DS UMS

  Rozhraní mezi komunikačními službami a inf. systémy umožňující automatizovaně, bezpečně a efektivně oslovovat adresáty.

 

Vybrané reference

 • PostNetControl (PNC)

  Návrh a implementace systému pro optimalizaci tras balíkového doručování a podporu práce doručovatelů prostřednictvím mobilních terminálů.

  Vývoj Roll-out aplikace, její servisní podpora a rozvoj.

 • Návrh, implementace a správa systémové a síťové infrastruktury. Zavádění a řízení databází Oracle, systému MobilChange a monitorovacích nástrojů Zabbix. Správa ServiceDeskové aplikace SysAid a zajištění nepřetržitého provoz ServiceDesku.
 • DMS - FileNet

  Podpora a rozvoj systému ECM (ServiceDesk, monitoring) včetně poskytování systémového a technického poradenství.

Máte dotaz?

Odesláním formuláře Souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů
CAPTCHA
Jste robot?
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.