KariéraKariéra

Zapojte se s námi do projektů, které dávají smysl!

Naše pobočky najdete po celých Čechách.
Pracovat s námi můžete v Praze, Plzni, Hradci Králové, Děčíně a nově i v Ostravě.

O nás

DATASYS není jen obyčejnou firmou. Není to zaměstnání, které budete každý den opouštět s pocitem dalšího promarněného dne. Je to příležitost a zároveň výzva. Jsme tým. Jsme kolektivem zkušených profesionálů, expertů a hlavně nadšenců, kteří zvládnou i to, na co si ostatní netroufnou. Jsme rodinná firma a jako rodina se k sobě chováme. Více podrobností o tom, čemu se věnujeme, najdete v informacích o naší společnosti.

 

Podívejte se k nám

Týmovost a vzájemná komunikace je pro nás klíčová. Mrkněte na video z naší pobočky na pražském Žižkově!

Na co se u nás můžeš těšit

Součinnost na zajímavých projektech, fajn partu a mnohem víc!

Icon

Flexibilita

Můžeme pracovat i z domova nebo z pláže. Flexibilní formy práce podporujeme, je to jen o vzájemné důvěře a zodpovědnosti každého z nás. Pokud to povaha práce dovoluje, jsou pro nás důležité výsledky, nikoliv docházka.

Icon

Sick days

Když se necítíme dobře, nemusíme hned běžet pro neschopenku. Do roka si můžeme vybrat 3 dny tzv. zdravotního volna.

Icon

Penzijní připojištění

Po roce spolupráce každému zaměstnanci poskytujeme příspěvek ve výši 3 % z hrubé mzdy. Za rok takto přispějeme až 24.000 Kč.

Icon

Jazykové kurzy

Když potřebujeme zdokonalit v angličtině, nebo se naučit jiný jazyk, můžeme využít jazykové kurzy organizované zaměstnavatelem.

Icon

Technické vybavení

K práci nás zaměstnavatel vybaví notebookem, většinou telefonem (obojí můžeme používat i k soukromým účelům), kdo nemá služební vozidlo, může si zapůjčit sdílené auto.

Icon

Nejen práce

Máme dobré vztahy a občas se rádi potkáme i mimo kancelář. Pořádáme nejrůznější akce, sportovní i kulturní.

Icon

Vánoční volno

Mezi svátky si můžeme vybrat 2 dny placeného volna. Ti z nás, kdo musí držet hotline nebo mají jiné urgentní povinnosti, si volno vybírají jindy.

Icon

Stravenky

Víme, není to cool, ale je to prostě praktické. ;)

Icon

Neformální prostředí

Neutápíme se v tu v procesech a byrokracii, naší hodnotou je zodpovědnost, spolehlivost a vzájemná důvěra. To od sebe očekáváme navzájem. S výjimkou schůzek a jednání chodíme do práce v tom, co je nám příjemné. Neformální atmosféra panuje v každém našem týmu.

Nejsme ani startup, ani korporát. Jsme firma s rodinnou tradicí a atmosférou.

Spokojení a sebevědomí zaměstnanci jsou klíčem k našemu úspěchu.

Zaujali jsme vás?

Vyberte si pro vás nejvhodnější pozici a napište nám. Naše Jana, hlavní HR, je moc milá a ráda se vás ujme. Vyplňte formulář níže nebo napište přímo na nabor@datasys.cz.

Už teď se těšíme na všechny nové kolegy!

Soubory musí být menší než 2 MB.
Povolené typy souborů: txt pdf doc docx odt.
CAPTCHA
Jste robot?
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

Odesláním souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů. Zpracování osobních údajů upravuje NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Souhlas je udělen společnosti DATASYS s.r.o. jakožto správci pro účely výběrového řízení na danou pracovní pozici a dále pro účely evidování mé osoby jakožto potenciálního zaměstnance u společnosti DATASYS s.r.o.