DATASYS na podzimních konferencích

Tuhle sezónu se zúčastníme několika zajímavých událostí. Přijďte na některou z nich a nasajte společně s námi nejnovější trendy a informace z oblasti informačních technologií.

Jako DATASYS se při prezentaci zaměříme na několik aktuálně velmi zajímavých témat - chytrá města, IT bezpečnost, optimalizaci produktivity a inovativní komunikaci.

Konference

DNS - 20. 9. 2018

Planetárium, Praha

Přestavili jsme" koncepci pro metropolitní monitoring - inovativní řešení využívající technologií IoT pro veřejný prostor s důrazem na moderní veřejné osvětlení, senzory, kamery a další.

Našimi vyslanci "byl" Viktor Brada a Pavel Pešek.

Více info k akci najdete zde: http://dnsinfra.czCIO agenda 2018 - 10. 10. 2018

KC City, Praha

Na této události předvedeme úspěšná bezpečnostní řešení ELISA a EKRAN věnující se privilegovaným přístupům. Pavel Štros, náš seniorní bezpečnostní konzultant, zde vystoupí s přednáškou s názvem „Co je lepšího, než vědět a vidět? - auditní stopa uživatele i administrátora.“

DATASYS bude reprezentovat již zmiňovaný Pavel Štros, na našem stánku potkáte Pavla Peška.

Více info k akci najdete zde: http://www.cioagenda.cz/csLog-in CZ - 17.10.2018

Senovážné náměstí, Kongresové centrum ČNB, Praha

Opomenout letos nemůžeme ani naši platformu Workmate či řešení Balíkomat. Věnovat se budeme také velmi aktuálnímu tématu, chatbotům, k nimž jako vítězi cen Vizionáři 2016 a Microsoft Awards 2017 máme pořád co říci.

A koho vyšleme na zkušenou tentokrát? Nechte se překvapit!

Více info k akci najdete zde: https://log-in.czÚčast na konferencích je pro nás vždy příjemnou záležitostí. Těšíme se na vše zajímavé, co se tentokrát dozvíme, a máme radost, že můžeme taktéž přispět!

Zaujalo vás toto téma? Napište nám komentář!

CAPTCHA
Jste robot?