30 let inovací a důvěry: DATASYS oslavil významné jubileum

30 let inovací a důvěry: DATASYS oslavil významné jubileum

Už 30 let vytváříme inovace! Náš úspěch jsme vystavěli na pevných základech odbornosti a důvěry. Když jsme v roce 1994 začínali, možná si nikdo nemyslel, že se z rodinného podniku stane český lídr v oblasti IT. Ale jsme tady – i po třiceti letech a pořád rosteme, nabíráme, jsme stále silnější, chceme věci dělat lépe a zákazníkům stále přinášet špičková řešení a služby.  

Začínali jsme jako rodinný podnik, kde každý znal každého. Přestože jsme teď mnohem větší a pobočky máme po celém Česku, snažíme se, aby u nás rodinný duch zůstal. To, že s námi je dodnes třeba Jan Kostlivý, náš úplně první zaměstnanec, mluví samo za sebe. 

V roce 2024 se můžeme pochlubit expertním týmem, který je špičkou ve svém oboru, ať už jde o kybernetickou bezpečnost, IT infrastrukturu, nebo inovace. Naše služby a produkty neustále vyvíjíme, aby odpovídaly současným požadavkům a předstihly budoucí výzvy. 

Chcete vidět, čemu se konkrétně věnujeme nyní, kdo tvoří náš tým a jak se nám daří? Mrkněte na video, které nás v krátkosti představuje:

Jsme vděční za každý rok a těšíme se na budoucnost. Děkujeme za podporu a důvěru!