Webinář: Jak lze e-learning využít ke zvýšení odolnosti zaměstnanců vůči bezpečnostním hrozbám?

Kde? Online
Cena Zdarma

Termín konání zveřejníme již brzy!

Jsou si vaši zaměstnanci vědomi možných kyberbezpečnostních problémů, které by jejich činnost nebo nečinnost mohla způsobit? Vědí, jak zabránit podezřelým nebo škodlivým aktivitám? Jak reagovat v případě narušení kybernetické bezpečnosti? Vzdělaní a dobře připravení zaměstnanci jsou dnes klíčem k boji proti pokročilým kybernetickým hrozbám.
E-learningová platforma vám může pomoci vzdělávat zaměstnance nejen v oblasti kybernetické bezpečnosti, ale také v oblasti požární ochrany, bezpečnosti práce, používání firemních vozidel, obsluhy nových systémů i v dalších oblastech.

Připojte se proto k webináři, kde představíme naše kompetence v oblasti eLearningu a připravené bezpečnostní kurzy na platformě Moodle.

Co se na webináři dozvíte

  • Proč je potřeba zavést nástroje typu e-learning

  • Obecné informace o analýze vzdělávacích potřeb, platformě e-learningu a Moodle

  • Funkce a vlastnosti

  • Benefity

  • Ukázka systému

Kdo bude přednášet?

Ing. Radim Pracuch LinkedIn
Key Account Manager

Náš přední Key Account Manager. Jeho devízou je silný technický background, který mu dovoluje nacházet nejvhodnější řešení k uspokojení potřeb zákazníků.

Ing. Radek Fujak LinkedIn
Projektový manažer a IT konzultant

Pracuje u nás na pozici konzultanta v oblasti IT bezpečnosti a e-learningu. Je zároveň produktovým manažerem nástroje ELISA – Security manager. Je připraven vždy odvést profesionální výkon s nejvyšším nasazením a k plné spokojenosti zákazníka.

Bližší informace

V případě jakýchkoliv dotazů týkajících se plánovaného webináře se neváhejte obrátit na naše marketingové oddělení.

Ing. Martina Franclová

Marketing

+420 776 278 331
franclova@datasys.cz