Služby

Vývoj na zakázku

Máme dvacetiletou zkušenost s vývojem aplikací. Naše aplikace najdete v bankách, u mobilních operátorů, v utilitních společnostech i na ministerstvech.

Dodáváme serverové back-end aplikace, klient/server řešení, webové aplikace i aplikace pro mobilní telefony.
 
Umíme programovat v Javě i v .Net, naše aplikace běží na operačních systémech Windows, Linux, ... i třeba na IBM AIX. Dokážeme integrovat oddělené systémy zákazníka do jednoho celku s novými funkcemi; stejně tak ale umíme i vyvinout zcela novou aplikaci na zelené louce.
 
Naší největší referencí pro vývoj na zakázku je Informační systém Datových schránek (ISDS), nástroj pro komunikaci občanů i podnikatelů se státní správou využívaný statisíci uživateli.
Z dalších zajímavých projektů je možno vyjmenovat například mikroplatební systém T-Mobile M-Platba, umožňující platit na internetu a v prostředí mobilních telefonů z telefonního účtu T-Mobile; SMS řešení pro odesílání statisíců autorizačních a informačních SMS denně využívaný Komerční bankou, ČSOB, Poštovní spořitelnou a dalšími bankami; nebo třeba komplexní systém pro řízení provozu IT v Pražské energetice.

WorkMate

Nezáleží kolik lidí máte v terénu, WorkMate je pro všechny. WorkMate  je váš Superhrdina při práci v terénu.

Kontaktujte nás