Služby

Průmysl 4.0 & IoT

Připravte se na 4. průmyslovou revoluci. Svět kolem nás se změnil. Chytřejší auta dokáží předvídat nehody a vyhnout se jim, chytřejší města řídí dopravu, tak, aby omezila dopravní zácpy, chytřejší měření spotřeby energií pomáhá firmám šetřit náklady.

Vaši lidé, Vaše znalosti a Vaše data jsou to nejcennější co Vaše organizace má. Umožněte Vašim lidem pracovat s Vašimi daty efektivněji a odkudkoliv. Propojte Vaše zařízení, řiďte a plánujte je v reálném čase, buďte rychlejší, předejděte výpadkům, vyrábějte a podnikejte efektivněji.

Jaký je postoj firem k inovacím?
  • 85 % firem vidí v Industry 4.0 potenciál
  • 87 % věří prediktivní údržbě řízené roboty
  • 89 % si je vědomo potenciálu zavádění datových standardů
  • 81 % oceňuje monitorování stavu strojů pro účely údržby

Zdroj: průzkum agentury Infosys

Máme pro vás řešení v různých oblastech

IoT – Internet věcí

Propojit Vaše stroje a zařízení, získaná data v reálném čase vyhodnocovat a podle toho řídit stav zásob, tok objednávek a související servis - možnosti jsou nekonečné.

Open-source řešení

Využít Open Source řešení znamená ušetřit za pořízení licencí a zároveň mít možnost snadněji upravit aplikace dle svých potřeb. Poradíme Vám, jak na to.

Inovace výrobních procesů

Máme bohaté zkušenosti z velkých firem jak automatizovat a optimalizovat výrobní procesy, pomůžeme i Vám.

Bezpečnost dat

Pracovat s daty vyžaduje pracovat s nimi bezpečně - je to přece jedna z nejcennějších věcí co Vaše firma má - naši bezpečnostní specialisté Vám poradí.

Infrastruktura

Vylepšete s námi chytře Vaši firemní infrastrukturu, síťové prvky i počítačové zázemí - Vaše data Vám budou dostupná včas a odkudkoliv.

Správa dokumentů

Digitalizace dokumentů, bezpapírová firma - způsob jak ušetřit, ale hlavně zrychlit Vaše podnikání.

Reference

Partneři