Služby

Návrh síťové infrastruktury

Naši specialisté Vám pomohou navrhnout a implementovat síťovou infrastrukturu tak, aby vyhovovala Vašim provozním představám a poskytovala stabilní a bezpečné prostředí pro provoz Vašich aplikací. Náš tým má bohaté zkušenosti jak s návrhem jednoduchých instalací, tak i s návrhem rozsáhlých a komplikovaných síťových prostředí. 

Implementaci vašich požadavků jsme schopni realizovat včetně zajištění kompletní infrastruktury (napájení, kabeláž) ve Vašich prostorech, nebo v prostorách komerčních hostingových center.

Každá implementace začíná důležitou fází detailního porozumění Vašim potřebám - bez správného porozumění není možné připravit a zprovoznit prostředí tak, aby Vám vyhovovalo a v budoucnu nebyl jeho provoz pro Vás problematický. Vzhledem k našim bohatým zkušenostem dokážeme analyzovat a zohlednit velké množství Vašich požadavků a dovést společné dílo k úspěšnému cíli. Naším cílem je společně s Vámi pochopit Vaše požadavky, požadavky Vašich aplikací a navrhnout síťovou infrastrukturu tak, aby byl zajištěn její levný a spolehlivý provoz.

S naším Service-Helpdesk centrem poskytujeme všem zákazníkům podporu 24 x 7 x 365

Kontaktujte nás