Služby

Business Intelligence

Díky práci našeho odborného týmu analytiků a konzultantů budete mít data Vaší organizaci zcela pod kontrolou a vytěžíte z nich maximum. Zabýváme se datovými integracemi, analýzou dat i tvorbou reportů zejména na platformě Microsoft SQL Serveru.

Datová vizualizace

Naše řešení poskytuje nástroje, pomocí kterých můžete pohlížet na data v jakékoliv podobě a formě. Připravíme statické i dynamické reporty a dashboardy obsahující tabulky, grafy nebo mapy. Pomocí interaktivních reportů máte možnost nahlížet na data v jakékoliv úrovni detailu nebo porovnávat jejich vývoj v čase a to vše ve zcela zabezpečeném řešení a na libovolném zařízení.

Datová analýza

Vytváříme datové sestavy, s jejichž pomocí můžete rychleji analyzovat jakákoliv Vaše data a to z libovolného úhlu či perspektivy zcela dle Vašeho přání. Díky tomu můžete jednoduše sdílet požadovaná data a bude docházet k vyšší produktivitě práce a kvalitnějšímu rozhodování.

Datové sklady a integrace

Datový sklad je stavebním kamenem každého BI řešení. Pokud data nemáte ve strukturované podobě nebo je potřebujete čerpat z více zcela různých zdrojů, interních, externích i cloudových, datový sklad Vám sestavíme a nakonfigurujeme integrační procesy.
×

Stále fungujeme a jsme pro vás vzdáleně k dispozici.

Kontaktuje nás prosím prostřednictvím našich e-mailových adres a telefonů.

Naše hotline je stále dostupná na +420 225 308 250 a helpdesk@datasys.cz.

Děkujeme a přejem všem pevné zdraví!


MICROSOFT TEAMS PRO ŠKOLY

Zdarma instalujeme a zaškolujeme.

V případě zájmu pište na skoly@datasys.cz


DATOVÉ SCHRÁNKY

Rozšiřujeme o nové druhy formulářů.

Poštovní datové zprávy nyní zdarma.